W górach

Home »  W górach

Motocyklowy trening personalny

Miejsca szkoleniowe

  1. Góry Sowie
  2. Karpacz
  3. Kotlina kłodzka

Organizacja

Instruktor będzie poruszał się motocyklem BMW 1200 GS Adventure. Jazdę rozpoczniemy w wyznaczonym miejscu i godzinie. Jazdy odbywają się w godzinach od 9.00 do 18.00.  Dla zainteresowanych osób przewidujemy również godzinne zajęcia teoretyczne dotyczące techniki jazdy kilka dni przed wyjazdem. Na starcie zakładamy łączność, odpalamy kamerę i w drogę. Kamerowanie z drona jest opcją dodatkową.

Wyposażenie instruktora

  1. Łączność bluetooth, stereo 2 komplety
  2. Kamera GoPro Hero
  3. Kamera Gear 360
  4. Dron DJI + licencja na latanie komercyjne

Nocleg

Szkolony organizuje sobie nocleg we własnym zakresie jeżeli uważa, że istnieje taka potrzeba.

Trasa Atrakcje

Trasa będzie obejmować miejsca widokowe oraz atrakcje, które można zobaczyć jadąc motocyklem. W tych miejscach zatrzymamy się na foto-relację.

Poziomy Trudności

Poziom trudności będzie dostosowany do umiejętności szkolonego. Opracowaliśmy kilka tras do wyboru wraz z  poziomami- łatwy, średni i bardzo trudny. W przypadku poziomu łatwego będziemy poruszać się w dół Karpacza i okolic oraz analogicznie odwrotnie w przypadku poziomu trudnego.

Zdjęcia/Filmy

Na trasie nie zbraknie aparatu i kamery GoPro 🙂

Czego się nauczysz ?

Zawsze znajdzie się indywidualny problem, z którym będziemy pracować

Przećwiczymy właściwie wszytko to co robiliśmy na kursie nauki jazdy (absolwenci) , natomiast dochodzą tu realne warunki drogowe oraz warunki górskiej jazdy, które wiążą się z podjazdami oraz zjazdami. Ciasne zakręty niekiedy nawrotki zwane agrafkami. Położymy mocny nacisk na rozbudowaną technikę hamowania oraz hamowania silnikiem. Przećwiczymy nitkę toru, bo zakrętów zabraknąć nie powinno.