Szkoła instruktorów

Home »  Szkoła instruktorów

Szkoła instruktorów to oferta skierowana do osób prywatnych oraz Ośrodków Szkolenia Kierowców, które posiadają instruktorów nauki jazdy na kategorię motocyklowe i pragną podnieść kompetencje pracowników w firmie.

Pozwala to zwiększyć zyski i stać się bardziej konkurencyjnym na rynku.
Uczymy jak uczyć kursantów technicznie.


Obecne szkolenia instruktorów to kuźnia znawców przepisów ruchu drogowego a w przypadku motocykli, to zdecydowanie za mało.


Teoretycznie te braki mają skrócić uprawnienia instruktora techniki jazdy, ale te są potrzebne właściwie tylko podczas posiadania ośrodka doskonalenia techniki jazdy. Jeżeli ośrodek go nie posiada to stanowią jedynie podwyższenie własnych kompetencji a nie są tanie.

Instruktorzy zostają na lodzie.

Nasza oferta trafia właśnie w ten punkt gdzie instruktor potrzebuję znacznie więcej, niż tylko wytłumaczenia zadań egzaminacyjnych.
Przychodzimy tu z pomocą jak uczyć i robić poszczególne zadania egzaminacyjne.
Jakie zjawiska fizyczne działają podczas tych zadań.
Jak zachowuje się motocykl a dokładnie zawieszenie i wiele wiele innych.

Program to czterogodzinne intensywne szkolenie, zarówno teoretyczne jak i praktyczne na terenie OSK.
Po szkoleniu instruktorzy rozwiązują test ze zdobytej wiedzy, który składamy na biurko kierownika ośrodka po zakończonym szkoleniu.

Nie jest to warunek konieczny ale dobrze by było, żeby szkoleni instruktorzy potrafili przynajmniej pierwsze trzy zadania egzaminacyjne na motocyklach szkoleniowych.